Dopyt

Máte otázku? Zanechajte nám odkaz.

Návrh osvetlenia

Na základe vašich požiadaviek a zistení z obhliadky objektu vám vypracujeme návrh osvetlenia.

Celý proces návrhu osvetlenia začína u vás – vaše požiadavky a obhliadka priestoru nám poskytnú vstupné informácie k nájdeniu najvhodnejšieho riešenia osvetlenia. Výber konkrétnych svietidiel uskutočňujeme na základe vašich preferencií ohľadom ceny, dizajnu i funkcie svietidiel. Pracujeme s úsporným LED osvetlením, ktoré sa vyznačuje vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a hospodárnosťou.

Obhliadka priestorov

Obhliadka na mieste

Obhliadka na mieste nám pomôže lepšie pochopiť daný priestor a všimnúť si jeho špecifiká. Vďaka tomu vám dokážeme vytvoriť návrh modernizácie osvetlenia presne pre vás a vaše potreby. Pri obhliadke objektu hodnotíme súčasný technický stav a rozmiestnenie svietidiel, elektroinštalácií a rozvádzačov a zameriavame priestor pre vytvorenie modelu.

Svetelno-technický projekt

Návrh optimálneho riešenia

V ďalšej fáze vymodelujeme váš objekt v svetelno-technickom programe DIALux. Vytvoríme vám návrh osvetlenia (tzv. svetelno-technický návrh), ktorý pre vás predstavuje  najefektívnejšie riešenie – najlepšie zodpovedá vašim požiadavkám, požiadavkám aktuálnych noriem na osvetlenie a priestorovým podmienkam.

Návrh osvetlenia v programe DiaLux

Ukážka návrhu osvetlenia v programe DiaLux Evo

V rámci návrhu osvetlenia vám vieme poskytnúť aj zhodnotenie energetických úspor a návratnosti investície.

Pri výbere správneho typu a umiestnenia svietidiel (podľa spôsobu montáže, teploty chromatickosti, podania farieb, krivky svietivosti, činiteľa oslnenia, svetelného toku či príkonu) dbáme okrem zabezpečenia všetkých platných noriem pre osvetlenie najmä na zníženie energetickej náročnosti sústavy a zlepšenie zrakovej pohody užívateľov osvetlenia. Osvetlenie musí byť príjemné, nerušivé a nesmie oslňovať.

Chcete mať optimálne osvetlený priestor, ale neviete, ako na to? Pomôžeme vám s výberom tých správnych úsporných LED svietidiel a ich rozmiestnením.

Kontaktujte nás

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Každý projekt naceňujeme namieru podľa potrieb vášho priestoru. Nechajte si vypracovať cenovú kalkuláciu našimi špecialistami.

Tomáš Krúžek

obchodno-technický zástupca
(+421) 910 270 599
(+421) 32 286 14 84
led@freyaled.com