Dopyt

Máte otázku? Zanechajte nám odkaz.

9. júla 2023

Firemné areály

Osvetlenie firemného areálu vo veľkej miere ovplyvňuje bezpečnosť, funkčnosť i celkový vzhľad vonkajších priestorov spoločnosti. Hlavnými cieľmi osvetlenia firemného areálu je zlepšiť viditeľnosť, minimalizovať riziko nebezpečných situácií, zaistiť bezpečný pohyb zamestnancov a návštevníkov firmy po areáli, ale i zabezpečiť ochranu firemného majetku.

Osvetľovacia sústava musí byť navrhnutá presne pre potreby jednotlivých oblastí firemného areálu, ako sú chodníky, parkoviská, vchody či iné kritické miesta. Návrh osvetlenia firemného areálu musí eliminovať tmavé a neosvetlené oblasti.

Osvetlenie by malo pôsobiť esteticky, zviditeľniť vonkajšie firemné priestory a zdôrazniť vstupy, logo spoločnosti a ďalšie dôležité prvky. Správne vybrané svietidlá s moderným dizajnom môžu prispieť k profesionálnemu a reprezentatívnemu vzhľadu vonkajších firemných priestorov.

Pri návrhu osvetlenia areálu spoločnosti je dôležité zohľadniť aj energetickú efektívnosť a životnosť svetelných zdrojov. LED technológia je pri osvetľovaní firemných areálov obľúbenou voľbou – poskytuje vysoké úspory, má dlhú životnosť, disponuje možnosťami riadenia osvetlenia a v ponuke sú rôzne typy dizajnov.

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Každý projekt naceňujeme namieru podľa potrieb vášho priestoru. Nechajte si vypracovať cenovú kalkuláciu našimi špecialistami.

Tomáš Krúžek

obchodno-technický zástupca
(+421) 910 270 599
(+421) 32 286 14 84
led@freyaled.com