Dopyt

Máte otázku? Zanechajte nám odkaz.

Návrh a programovanie riadenia

Zabezpečíme vám efektívny systém riadenia osvetlenia i inteligentné riadenie svietidiel.

Pri návrhu riadiaceho systému osvetlenia vychádzame zo svetelno-technického návrhu a vašich preferencií. V prvej fáze zistíme, aké sú vaše požiadavky a v čom vám majú riadiace prvky osvetlenia pomôcť. Následne zhodnotíme možnosti použitia riadiacich prvkov a vytvoríme vám návrh riadenia ušitý na mieru osvetľovanému objektu.

Efektívny systém riadenia osvetlenia spočíva vo výbere správnych riadiacich prvkov a ich optimálnom rozmiestnení podľa ich účelu a dosahu (pohybový senzor, senzor intenzity osvetlenia na pracovisku, senzor príspevku denného svetla, senzor riadenia teploty chromatickosti svietidiel).

Po realizácii prichádza na rad programovanie – adresovanie, zoskupovanie a programovanie svietidiel, programovanie riadiacich prvkov, programovanie svetelných scén a nakoniec testovanie funkčnosti a ladenie systému. Zabezpečíme vám jednoduchú správu riadiacich prvkov z vášho počítača alebo tabletu, samozrejmosťou je zaškolenie obsluhy. Získate taktiež prehľad aktuálnej spotreby energie na základe vypočítaných hodnôt.

Ukážka riadenia osvetleniaUkážka riadenia osvetleniaEnergetický monitoring

Ukážka riadenia osvetlenia

Riadiace prvky osvetlenia dokážu ušetriť vaše náklady, ale i zvýšiť produktivitu práce a koncentráciu zamestnancov. Radi vám pomôžeme s ich výberom.

Kontaktujte nás

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Každý projekt naceňujeme namieru podľa potrieb vášho priestoru. Nechajte si vypracovať cenovú kalkuláciu našimi špecialistami.

Tomáš Krúžek

obchodno-technický zástupca
(+421) 910 270 599
(+421) 32 286 14 84
led@freyaled.com