Dopyt

Máte otázku? Zanechajte nám odkaz.

9. júla 2023

Čerpacie stanice

Osvetlenie čerpacej stanice je dôležité pre zaistenie pohodlia a bezpečnosti jej zákazníkov. Osvetľovacia sústava prispieva k vytvoreniu príjemnej atmosféry a ovplyvňuje celkový vizuálny dojem.

Čerpacia stanica by mala predstavovať miesto, kde sa zákazníci radi zastavia – natankovať, dať si prestávku či občerstviť sa. Príjemná atmosféra podporená výberom vhodného osvetlenia dokáže pritiahnuť pozornosť šoférov. Osvetlenie dokáže taktiež významne podporiť identitu značky. Správne navrhnuté osvetlenie môže zabezpečiť viditeľnosť a rozpoznateľnosť čerpacej stanice už z diaľky.

Pri navrhovaní osvetlenia čerpacej stanice je dôležité zohľadniť jej koncept i umiestnenie. Osvetlenie by malo byť dostatočne intenzívne pre optimálnu viditeľnosť a bezpečnosť. Tankovacie stojany by mali byť dostatočne vertikálne osvetlené. Dobre osvetlené vonkajšie priestory umožňujú vodičom pohodlne natankovať a jednoducho sa na čerpacej stanici orientovať – v noci, ale aj za zhoršených svetelných podmienok.

Svietidlá použité na osvetlenie čerpacej stanice musia byť prispôsobené charakteru tohto prostredia. Trvácne, úsporné, spoľahlivé a bezpečné riešenie LED osvetlenia vhodné do nonstop prevádzok je tou správnou voľbou.

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Každý projekt naceňujeme namieru podľa potrieb vášho priestoru. Nechajte si vypracovať cenovú kalkuláciu našimi špecialistami.

Tomáš Krúžek

obchodno-technický zástupca
(+421) 910 270 599
(+421) 32 286 14 84
led@freyaled.com