Dopyt

Máte otázku? Zanechajte nám odkaz.

9. júla 2023

Billboardy a bigboardy

Osvetlenie billboardov a bigboardov má veľký vplyv na ich efektivitu a atraktivitu. Správne navrhnuté osvetlenie zabezpečí dobrú viditeľnosť reklamných plôch aj za zhoršených svetelných podmienok, vďaka čomu sa posilňuje ich účinnosť a dosah na cieľovú skupinu.

Billboardy a bigboardy sú umiestňované na frekventovaných miestach pri cestách alebo v mestách, aby komunikovali reklamné správy a pritiahli pozornosť cieľovej skupiny. Veľkoplošné reklamy majú potenciál osloviť veľké množstvo ľudí. Aby však mohli účinne plniť svoju funkciu, musia byť jasne viditeľné, a to i večer alebo v noci.

Cieľom je prilákať pozornosť a upozorniť na reklamné zdelenie, zároveň však zbytočne neoslňovať. Billboardy a bigboardy sa často nachádzajú pri cestách, príliš intenzívne osvetlenie reklamných plôch môže vodičov rušiť. Na reklamnej ploche by nemali vznikať žiadne tmavé miesta – dôležité je dbať na správne umiestnenie svietidiel a rovnomerné, dostatočne silné osvetlenie celej plochy billboardu či bigboardu.

Výber správneho osvetlenia pre billboardy a bigboardy môže ovplyvniť úspešnosť reklamnej kampane. Pri návrhu osvetlenia je dôležité zohľadniť aj životnosť a energetickú účinnosť svietidiel. LED svietidlá sú na osvetlenie reklamných plôch ideálne – predstavujú trvácne, úsporné a efektívne riešenie.

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Každý projekt naceňujeme namieru podľa potrieb vášho priestoru. Nechajte si vypracovať cenovú kalkuláciu našimi špecialistami.

Tomáš Krúžek

obchodno-technický zástupca
(+421) 910 270 599
(+421) 32 286 14 84
led@freyaled.com