Prehľad
Produkty

Úsporná a bezúdržbová náhrada výbojkových reflektorov

Aplikácie

LED reflektory sú ideálnou náhradou za výbojkové reflektory, najmä pri osvetlení reklamných plôch a firemných nápisov. Svoje uplatnenie nájdu aj pre úsporné osvetlenie budov, kostolov, firemných areálov, parkovísk a dvorov, ako aj pre osvetlenie billboardov a bigboardov.

LED osvetlenie bigboardov pre ImagewellLED reflektory

Výhody LED reflektorov

Určite poznáte neustále vymieňanie tyčiniek v klasických reflektoroch. Naše LED reflektory vás od tejto činnosti oslobodia. Ide o kompletne bezúdržbové riešenie, čo prináša nezanedbateľnú výhodu, najmä ak je reflektor umiestnený na ťažko dostupnom mieste. LED reflektory sú tiež odolnejšie voči otrasom ako konvenčné reflektory.

Kvalita komponentov

LED reflektory sú osadené patentovaným multičipom od amerického výrobcu Bridgelux®, kvalitným elektronickým predradníkom od renomovaného taiwanského výrobcu Mean Well® a majú dobrú tepelnú vodivosť. 

Úspora s LED reflektormi

LED reflektory prinášajú úsporu oproti klasickým výbojkovým reflektorom 70 až 80%. Okrem úspory elektrickej energie sú LED reflektory plne bezúdržbové, takže ušetríte aj na nákladoch na výmenu výbojok a tyčiniek. Určite vás poteší aj extrémne rýchla návratnosť investície (v mnohých prípadoch v priebehu pár mesiacov) a veľmi dlhá životnosť.

  • Tip Tip: Chcete nahradiť starý výbojkový reflektor za LED a neviete aký výkon vám ho adekvátne nahradí? Použite orientačný prepočet: príkon pôvodného reflektoru (W) / 5 = príkon LED reflektoru. Pre presný výpočet nás kontaktujte.   

Cena reflektorov

Ceny jednotlivých produktov sú stanovené individuálne pre konkrétny projekt. Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku. 

Odoslať nezáväzný dopyt 

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a pri návrhu riešenia zohľadňujeme parametre osvetľovaných priestorov.

Máte otázku? ×

/html>