Úsporná a bezúdržbová náhrada výbojkových reflektorov

Aplikácie

LED reflektory sú ideálnou náhradou za výbojkové reflektory, používajú sa najmä ako osvetlenie reklamných plôch a firemných nápisov. Svoje uplatnenie nájdu aj pre úsporné osvetlenie budov, kostolov, firemných areálov, parkovísk a dvorov, ako aj pre osvetlenie billboardov a bigboardov.

Osvetlenie bigboardu LED reflektormi LED osvetlenie bigboardu

Výhody LED reflektorov

Úspora nákladov

Najväčším prínosom LED reflektorov je 70 až 80 % úspora nákladov oproti klasickým výbojkovým reflektorom. Okrem toho sú LED reflektory plne bezúdržbové, takže ušetríte aj na nákladoch na výmenu výbojok a tyčiniek. Určite vás poteší aj extrémne rýchla návratnosť investície (v mnohých prípadoch pár mesiacov) a veľmi dlhá životnosť.

  • Tip Tip: Chcete nahradiť starý výbojkový reflektor za LED a neviete, aký výkon vám ho adekvátne nahradí? Použite orientačný prepočet: príkon pôvodného reflektoru/5 = príkon LED reflektoru. Pre presný výpočet nás kontaktujte.   

Nulová údržba

LED reflektory vás odbremenia od najnepríjemnejšej činnosti súvisiacej s klasickými reflektormi – neustále vymieňanie tyčiniek. Naše riešenie je kompletne bezúdržbové, čo prináša nezanedbateľnú výhodu (najmä ak je reflektor umiestnený na ťažko dostupnom mieste).

Kvalita komponentov

LED reflektory sú osadené patentovaným multičipom od renomovaného výrobcu (Bridgelux, Nichia alebo Philips) a kvalitným elektronickým predradníkom od taiwanského výrobcu Mean Well. V porovnaní s ich „staršou“ verziou majú lepšiu tepelnú vodivosť a sú odolnejšie voči otrasom a ďalším vonkajším vplyvom.

Cena reflektorov

Ceny jednotlivých produktov sú stanovené individuálne pre konkrétny projekt. Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku. 

Odoslať nezáväzný dopyt 

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a pri návrhu riešenia zohľadňujeme parametre osvetľovaných priestorov.

Máte otázku? ×