Úsporné osvetlenie pre výrobné haly a skladové priestory

Aplikácie

LED priemyselné svietidlá poskytujú komfortné osvetlenie pre výrobné haly, skladovacie priestory, čerpacie stanice, obchodné centrá a športoviská. Sú vhodným riešením všade tam, kde je potrebný vysoký svetelný tok a dobrá kvalita osvetlenia. 

Osvetlenie výrobnej haly spoločnosti Pellenc

Realizácia: Osvetlenie výrobnej haly spoločnosti Pellenc - použité riešenie: LED priemyselné svietidlá IVA ECO

Viac o realizácii

Výhody priemyselných svietidiel

Keďže sa tieto svietidlá inštalujú vo výške, ich nespornou výhodou je bezúdržbovosť a tiež dosiahnutá vysoká úspora elektrickej energie. Okrem toho majú okamžitý nábeh na plný svetelný výkon a pri opätovnom zapínaní, napr. po výpadku napájania, môžu okamžite svietiť. Odpadáva tak potreba orientačného bezpečnostného osvetelenia.

Priemyselné svietidlo PEGAS

Kvalita svietidiel

Vysoká kvalita našich priemyselných svietidiel je dosiahnutá najmä spoľahlivými LED čipmi, kvalitnými elektronickými predradníkmi od renomovaných výrobcov a výbornou tepelnou vodivosťou. Spolu s rýchlou návratnosťou investície a zárukou až 5 rokov vám naše LED priemyselné svietidlá prinesú podstatné zefektívnenie prevádzky formou nižších nákladov.

Úspora s priemyselným osvetlením

V porovnaní s konvenčnými alternatívami – výbojkovými svietidlami, dosahuje LED priemyselné osvetlenie úsporu 80 %. Extra úsporu je možné dosiahnuť aj vďaka bezúdržbovosti svietidiel, ktoré obvykle bývajú umiestnené v značných výškach. Vďaka tomu sa pracovníci údržby môžu venovať iným činnostiam.

Cena priemyselného osvetlenia

Ceny jednotlivých produktov sú stanovené individuálne pre konkrétny projekt. K dodávke svietidiel vieme zabezpečiť aj montáž a odborné zapojenie.

Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku.

Odoslať nezáväzný dopyt 

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a pri návrhu riešenia zohľadňujeme parametre osvetľovaných priestorov.

Máte otázku? ×