Úsporné nástenné a stropné osvetlenie

Aplikácie

Nástenné a stropné svietidlá je možné využiť v interiéroch i v exteriéroch – všade tam, kde je potrebné inštalovať svetelný zdroj na stenu či strop. V interiéroch sa využívajú na osvetlenie kancelárií, chodieb, zasadacích miestností a reprezentatívnych priestorov. V exteriéroch slúžia hlavne na osvetlenie nádvorí, firemných areálov a obchodných centier

Výhody LED nástenných a stropných svietidiel

V porovnaní s klasickými svietidlami, ktoré využívajú žiarivkové svetelné zdroje, je pre LED alternatívu charakteristická úspora nákladov až 60 %, dlhšia životnosť a bezúdržbová prevádzka, v svietidle nie je potrebné vymieňať svetelný zdroj. Okrem toho zaručuje okamžitý nábeh na plný výkon.

Kvalita komponentov

Naše nástenné a stropné svietidlá využívajú komponenty od renomovaných svetových výrobcov a majú zabezpečený optimálny odvod tepla a chladenie svietidla – vďaka tomu majú dlhú životnosť. Dôkazom vysokej kvality našich LED trubíc je aj predĺžená záruka 3 alebo 5 rokov  podľa zvoleného variantu.

Cena svietidiel

Ceny jednotlivých produktov sú stanovené individuálne pre konkrétny projekt. Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku. 

Odoslať nezáväzný dopyt

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a pri návrhu riešenia zohľadňujeme parametre osvetľovaných priestorov.

Máte otázku? ×