Úsporná a štýlová náhrada trubicových svietidiel

Aplikácie

LED lineárne svietidlá sú náhradou za trubicové svietidlá bežne používané na osvetlenie kancelárií, prezentačných či priemyselných priestorov, skladov, chodieb, nákupných centier, parkovacích domov a garáží. Nevyužívajú lineárne fluorescenčné žiarivky (tzv. neónky) ako ich konvenčný predchodca, LED čipy sú integrované priamo v svietidle spolu s predradníkom. 

Výhody lineárnych svietidiel

Nižšie náklady a dlhšia životnosť

Podľa spôsobu použitia môžete ušetriť na nákladoch až 60 % oproti konvenčnej alternatíve. Úspora elektrickej energie tvorí najpodstatnejšiu zložku. Okrem nej ušetríte aj na nákladoch na údržbu a výmenu nefunkčných svetelných zdrojov, ktorej sa pri tomto type svietidiel zbavíte.

Bezúdržbové riešenie

Vďaka použitiu moderných LED lineárnych svietidiel sa už nemusíte zaťažovať pravidelným vymieňaním nefunkčných alebo blikajúcich „neóniek“ („neónky“, teda lineárne fluorescenčné žiarivky, sú síce lacnejším riešením, je však pre ne charakteristická nižšia efektívnosť, kratšia životnosť a prejavy ako bzučanie, blikanie či prehrievanie sa. Taktiež majú veľakrát problém s okamžitým štartom. LED lineárne svietidlá tieto nedostatky eliminujú.)

Unikátny dizajn v kombinácii s funkčnosťou

V prípade LED lineárnych svietidiel máte možnosť výberu vhodného dizajnu pre váš konkrétny priestor (kancelária, parkovací dom, priemyselná hala...). Vďaka polykarbonátovej časti lineárne svietidlá poskytujú rovnomerne rozptýlené svetlo po celej svojej ploche.

Lineárne svietidlo LEONA

Kvalita svietidiel

Telo lineárnych svietidiel je vyrobené z hliníkovej zliatiny, ktorá plní funkciu chladiča. Kvalitný predradník ako zdroj napájania a použité LED čipy spolu tvoria funkčný celok. Záruka 3 − 5 rokov je dôkazom použitia starostlivo vybraných komponentov. Počas prevádzky nevznikajú problémy s blikaním, oneskoreným štartovaním či vysokofrekvenčným rušením. Svietidlá sú odolné voči častému zapínaniu/vypínaniu a kolísaniu napätia v sieti. 

Cena svietidiel

Ceny jednotlivých produktov sú stanovené individuálne pre konkrétny projekt. Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku. 

Odoslať nezáväzný dopyt 

 

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a pri návrhu riešenia zohľadňujeme parametre osvetľovaných priestorov.

Máte otázku? ×