Úsporná a štýlová náhrada trubicových svietidiel

Aplikácie

LED lineárne svietidlá sa využívajú ako náhrada za trubicové svietidlá bežne používané na osvetlenie kancelárií, učební, hotelov a recepcií, prezentačných či obchodných priestorov, chodieb a nákupných centier. LED čipy sú integrované priamo v svietidle spolu s predradníkom. LED lineárne svietidlá nevyužívajú lineárne fluorescenčné žiarivky (tzv. neónky) ako ich konvenčný predchodca.  

Výhody LED lineárnych svietidiel

Nižšie náklady a dlhšia životnosť

Pri použití LED lineárnych svietidiel môžete ušetriť nemalé čiastky – úspora na nákladoch dosahuje podľa spôsobu použitia až 60 % oproti konvenčnej alternatíve. Úspora elektrickej energie tvorí najpodstatnejšiu zložku. Okrem nej ušetríte aj na nákladoch na údržbu a výmenu nefunkčných svetelných zdrojov, ktorej sa pri tomto type svietidiel zbavíte. Dlhá doba fungovania svietidiel (životnosť až 50 000 – 100 000 hodín) taktiež prispieva k úspore vašich nákladov. 

Bezúdržbové riešenie

Vďaka použitiu moderných LED lineárnych svietidiel nie je potrebné pravidelne vymieňať nefunkčné, blikajúce alebo bzučiace neónky. Neónky, teda lineárne fluorescenčné žiarivky, sú síce lacnejším riešením, je však pre ne charakteristická nižšia efektívnosť, kratšia životnosť a prejavy ako bzučanie, blikanie či prehrievanie sa. Taktiež majú veľakrát problém s okamžitým štartom. LED lineárne svietidlá tieto nedostatky eliminujú.

Unikátny dizajn v kombinácii s funkčnosťou

V prípade LED lineárnych svietidiel si môžete vybrať vhodný dizajn pre váš konkrétny priestor (kancelária, predajňa...). Vďaka správne zvolenému difúzoru poskytujú lineárne svietidlá rovnomerne rozptýlené svetlo po celej svojej ploche.

Osvetlenie kancelárie

Kvalita svietidiel

Kvalitný predradník ako zdroj napájania a použité LED čipy spolu tvoria funkčný celok. Predĺžená záruka 5 rokov je dôkazom použitia starostlivo vybraných komponentov. Počas prevádzky nevznikajú problémy s blikaním, oneskoreným štartovaním či vysokofrekvenčným rušením. Svietidlá sú odolné voči častému zapínaniu/vypínaniu a kolísaniu napätia v sieti. 

Cena svietidiel

Ceny jednotlivých produktov sú stanovené individuálne pre konkrétny projekt. Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku. 

Odoslať nezáväzný dopyt 

 

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a pri návrhu riešenia zohľadňujeme parametre osvetľovaných priestorov.

Máte otázku? ×