Dopyt

Máte otázku? Zanechajte nám odkaz.

21. februára 2019

Nové svietidlá v našej ponuke

Rozšírili sme sortiment svietidiel

LED verejné osvetlenie VANDA

Portfólio našich produktov ozvláštnilo hneď niekoľko noviniek. Do kategórie verejné osvetlenie pribudlo svietidlo VANDA, ktoré je dostupné v rôznych príkonoch a s rôznymi uhlami vyžarovania podľa potrieb zákazníka. Jeho hlavnou prednosťou je vysoká kvalita za prijateľnú cenu.

Kategóriu priemyselné osvetlenie sme doplnili o svietidlo IVICA, ktoré je zaujímavé svojím vysokým merným výkonom – až 188 lm/W. Novinkou sú tiež odolné svietidlá PEGAS a PERUN s dlhou životnosťou.

O osvetlenie reklamných plôch, billboardov či bigboardov sa postarajú po novom aj LED reflektory FIONA V a o efektívne osvetlenie športovísk svietidlá ROLAND

LED priemyselné svietidlo IVICALED priemyselné svietidlo PEGASLED priemyselné svietidlo PERUNLED reflektor FIONA VLED reflektor ROLAND

Do kategórie LED panely sme pridali dve novinky – svietidlá PRIUS a PYTA, ktoré sú vhodné na osvetlenie kancelárskych či obchodných priestorov.

LED nástenné a stropné svietidlá doplnilo svietidlo DITA – ideálne riešenie osvetlenia predajní, kancelárií, recepcií a iných verejných priestranstiev.

Zaujímavým kúskom v skupine LED lineárne svietidlá je LOTA, ktoré svieti zhora i zdola. Ak hľadáte náhradu za lineárne fluorescenčné žiarivky T5 a T8, možno vás zaujme LIVIA prijateľná aj svojou cenou.

LED panel PRIUSLED panel PYTA LED downlight DITA LED lineárne svietidlo LOTALED lineárne svietidlo LIVIA

Mysleli sme aj na osvetlenie a značenie únikových východov, a preto sme rozšírili aj kategóriu LED núdzové osvetlenie, konkrétne o svietidlá NATASHA a NORIPoslednou novinkou doplňujúcou LED senzorové svietidlá je SENZO II, ktoré je možné vďaka triede krytia IP 65 umiestniť aj do exteriéru.

LED núdzové svietidlo NATASHALED núdzové svietidlo NORILED senzorové svietidlo SENZO II

Ak vás niektorá z noviniek zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám s výberom vhodného svietidla.

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Každý projekt naceňujeme namieru podľa potrieb vášho priestoru. Nechajte si vypracovať cenovú kalkuláciu našimi špecialistami.

Tomáš Krúžek

obchodno-technický zástupca
(+421) 910 270 599
(+421) 32 286 14 84
led@freyaled.com