Dopyt

Máte otázku? Zanechajte nám odkaz.

9. júla 2023

Logistické centrá

Správne navrhnuté osvetlenie logistického centra je nevyhnutné pre bezpečnosť, efektivitu a pohodlie pracovníkov. Takéto osvetlenie zabezpečuje optimálnu viditeľnosť, zjednodušuje manipuláciu s tovarom a minimalizuje riziko pracovných úrazov.

Osvetlenie logistického centra musí poskytovať optimálnu intenzitu a rovnomerné rozloženie svetla. Vzhľadom na veľkú rozlohu a výšku priestorov je dôležité, aby boli všetky oblasti logistického centra dobre osvetlené, bez tmavých miest a rušivých kontrastov.

Nakoľko ide často o nonstop prevádzku, osvetlenie musí zamestnancom poskytovať plnú viditeľnosť bez ohľadu na dennú dobu. Logistické centrá vyžadujú spoľahlivé a trvácne riešenie osvetlenia, ktoré aj dlhodobo zvládne nepretržité fungovanie.

Logistické centrá sú priestorom, v ktorom dokážete výmenou starej osvetľovacej sústavy za LED osvetlenie značne ušetriť. Navyše, systémy disponujú aj rôznymi typmi riadenia svetla (automatické stmievanie, pohybový senzor), čím sa môže úspora ešte zvýšiť.

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Každý projekt naceňujeme namieru podľa potrieb vášho priestoru. Nechajte si vypracovať cenovú kalkuláciu našimi špecialistami.

Tomáš Krúžek

obchodno-technický zástupca
(+421) 910 270 599
(+421) 32 286 14 84
led@freyaled.com