Dopyt

Máte otázku? Zanechajte nám odkaz.

12. novembra 2014

Aktualizovali sme sortiment našich produktov

Nové produkty v našej ponuke

Jednou z našich hlavných priorít je prinášať kvalitné a moderné produkty, ktoré idú s dobou a využívajú najnovšie technológie. Práve preto sa už niekoľko mesiacov venujeme sortimentu našich produktov, ktorý sa snažíme zostaviť tak, aby produkty vyhovovali kritériám, ktoré sme si stanovili:

  • svietivosť svietidiel
  • kvalita komponentov
  • dizajn

Z našej ponuky sme tak vyradili niektoré staršie produkty, ktoré už nespĺňali naše očakávania a nahradili ich novými – technologicky vyspelejšími.

Senzorové svietidlo SHELL

Novinky v senzorových svietidlách

Z vyššie uvedených dôvodov sme z ponuky vypustili senzorové svietidlá s PIR senzorom a nahradili ich novými svietidlami SHELL a SENZO s mikrovlnným senzorom. Mikrovlnný senzor sa nám osvedčil ako optimálnejšie riešenie pre osvetlenie chodieb a schodísk v bytových domoch a spoločných priestoroch. Citlivejšie reaguje na pohyb a sníma ho aj v uhloch, v ktorých by ho PIR senzor nebol schopný zaznamenať. 

Priemyselné svietidlo IVA

Priemyselné a lineárne svietidlá

Zmenám sa nevyhli ani priemyselné a lineárne svietidlá, ku ktorým pribudlo zopár nových, zaujímavých kúskov. Sústredili sme sa hlavne na vyššie svietivosti, ktoré budú schopné spĺňať náročné požiadavky zákazníkov v tomto sektore. 

Našimi favoritmi sú lineárne svietidlo LEONA a priemyselné svietidlo IVA. 🙂

LED panely

Panely a downlight svietidlá

Aj pri svietidlách zabudovateľných do sadrokartónu došlo k viacerým zmenám. Technologicky najviac pokročili LED panely, pri ktorých sa výrazne zlepšili parametre (výkon lm/W, záruka). Pri niektorých verziách došlo i k poklesu cien. 

V zálohe máme pripravených zopár ďalších špecialít, ktoré budeme postupne zverejňovať. 🙂

 

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Každý projekt naceňujeme namieru podľa potrieb vášho priestoru. Nechajte si vypracovať cenovú kalkuláciu našimi špecialistami.

Tomáš Krúžek

obchodno-technický zástupca
(+421) 910 270 599
(+421) 32 286 14 84
led@freyaled.com