LED produkty

LED priemyselné osvetlenie

LED náhrada za výbojkové svietidlá, vhodná pre výrobné haly a skladové priestory. Rýchly štart, absencia blikania a bzučania, bezúdržbovosť, dlhá životnosť a úspora 80 % nákladov.

LED lineárne priemyselné osvetlenie

LED náhrada za výbojkové a trubicové svietidlá, vhodná pre výrobné haly, skladové a obchodné priestory. Svietidlá nebzučia, neblikajú, nevyžadujú údržbu a garantujú vám úsporu až 60 % nákladov.

LED lineárne svietidlá

Dizajnová a zároveň úsporná LED náhrada za trubicové svietidlá pre kancelárske a obchodné priestory. LED lineárne svietidlá nebzučia, neblikajú, nevyžadujú údržbu a garantujú vám úsporu až 60 % nákladov.

LED verejné osvetlenie

LED náhrada za konvenčné verejné osvetlenie s úsporou nákladov až 50 – 90 %. Bezúdržbové osvetlenie ulíc, parkov a firemných areálov so životnosťou až 25 rokov a širokým farebným spektrom.

LED reflektory

LED náhrada za výbojkové reflektory s úsporou až do 80 % a extrémne rýchlou návratnosťou investície. Vhodná na osvetlenie reklamných plôch, budov a firemných areálov. Už žiadne vymieňanie vypálených tyčiniek!

LED panely

Štýlová LED náhrada za trubicové svietidlá zabudovaná do stropu, prisadená alebo visiaca na lankách. Osvetlite vkusne vaše obchodné priestory či kanceláriu a ušetrite 60 % nákladov.

LED podhľadové svietidlá

LED náhrada svietidiel zabudovaných do sadrokartónového stropu. Ušetrite až 80 % nákladov s bezúdržbovým osvetlením vhodným do chodieb, kancelárií či obchodov.

LED senzorové svietidlá

LED náhrada svietidiel so senzorom – úspora až 90 % nákladov na energiu. Bezdotykové osvetlenie so zabudovaným zdrojom svetla (bez nutnosti inštalovať a meniť žiarovku).  

LED nástenné a stropné svietidlá

LED náhrada za svietidlá so žiarivkovými svetelnými zdrojmi inštalované na stenu či strop. Vhodná na osvetlenie kancelárií, budov a firemných areálov – s úsporou nákladov až do 60 %.

LED pestovateľské osvetlenie

LED svietidlá sú určené pre podporu rastu rastlín v skleníkoch alebo fóliovníkoch. Ponúkajú možnosť prejsť na celoročnú produkciu nezávisle na klimatických podmienkach.

LED núdzové osvetlenie

LED alternatíva núdzových svietidiel ponúka úsporu až 80 % nákladov a bezúdržbové riešenie značenia únikových východov.

LED trubice

LED náhrada za lineárne žiarivky (neónky) ideálna do hál, skladov, parkovísk či obchodných priestorov. Bezúdržbové osvetlenie bez blikania s úsporou až 60 % nákladov.

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a pri návrhu riešenia zohľadňujeme parametre osvetľovaných priestorov.

Máte otázku? ×