O nás


Kto sme?

Sme distribútorom LED osvetlenia pre priemysel, kancelárie a obchod. Z našich svietidiel sa tešia hlavne na Slovensku a v Českej republike, avšak postupne expandujeme aj do Rakúska.

od roku 2010 rozžiarujeme tmavé priestory. Hráme sa so svetlom – kde je veľa, uberieme, kde málo, dodáme. Oslňujúce osvetlenie nahrádzame takým, ktoré ľuďom prináša vizuálny komfort. Tvoríme príjemne osvetlené prostredie a vytvárame vhodné pracovné podmienky.

A naše čísla? 757 klientov a zároveň vyriešených problémov s osvetlením. 16 134 kusov predaných svietidiel a dosiahnutá úspora v priemere až 67 % nákladov na osvetlenie. 

Tím FREYAled: Ján Farbár, Lucia Chochlíková, Michal Chochlík

Ako pracujeme?

Pri každom jednom projekte dôkladne zvažujeme všetky vonkajšie premenné i požiadavky klienta. Hľadáme pre neho tú najvhodnejšiu alternatívu vzhľadom na kvalitu osvetlenia a dostatočne rýchlu návratnosť investície. Nestrieľame naslepo. To nám umožňuje navrhnúť plnohodnotné a dlhotrvajúce úsporné riešenie na mieru.

Pracujeme precízne a nikam sa neponáhľame. Okrem našich skúseností nám pomáhajú svetlo-technické prepočty – konkrétne riešenie vždy navrhujeme na základe presných výpočtov. Veríme, že nízka cena nie je odpoveď na všetky otázky. Dôležité je poskytnúť klientovi kvalitné a spoľahlivé riešenie, vďaka ktorému usporí. 

Aké sú naše produkty?

Sme medzičlánkom medzi spokojným klientom a spoľahlivým dodávateľom. Veríme, že tento reťazec je základom nášho úspechu.

Všetky naše produkty spĺňajú jedno – sú určené pre kvalitatívne náročný európsky trh. Za výberom svojich produktov si stojíme, sme totiž preberaví. Držíme krok s neustále sa vyvíjajúcimi LED technológiami a svoje portfólio prispôsobujeme aktuálnym požiadavkam trhu.

Spolupracujeme s niekoľkými slovenskými i zahraničnými dodávateľmi, ktorí pre nás predstavujú rokmi overených a spoľahlivých partnerov. Vďaka tomu dokážeme na väčšinu svojich produktov poskytnúť záruku 3, 5 či viac rokov. Sme autorizovaným distribútorom dvoch holandských výrobcov LED osvetlenia:

Prečo LED?

LED technológie nás bavia a zaujímajú. Táto perspektívna oblasť sa totiž neustále vyvíja a prináša nové možnosti. Čo nám je však na nej najsympatickejšie? Dlhá životnosť, nízka spotreba elektrickej energie a produkcia CO2, ktoré ocení klient i naše životné prostredie :) 

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a pri návrhu riešenia zohľadňujeme parametre osvetľovaných priestorov.

Máte otázku? ×