Dopyt

Máte otázku? Zanechajte nám odkaz.

31. augusta 2023

Nový vzhľad značky FREYALED

S radosťou vám oznamujeme, že prechádzame do ďalšej fázy vývoja našej spoločnosti. Za 13 rokov pôsobenia sme úspešne dokončili stovky projektov a stali sa vyhľadávaným poskytovateľom komplexných riešení LED osvetlenia priestorov. Počas tejto doby sa naša značka vyvíjala, osvojila si konkrétne princípy a kontúry, na ktorých staviame našu každodennú prácu a prístup k našim klientom i partnerom.

V našej novej značke sa oveľa presnejšie odráža náš obraz modernej firmy kladúcej dôraz na profesionálny prístup, udržateľnosť a pokrokové technológie.

Naše ciele sú jednoznačné: ponúkať moderné, na mieru ušité riešenia, kvalitné produkty, efektívne a šetrné možnosti osvetlenia, a to všetko s nádychom inovácií a ľudského prístupu. Veríme v individuálny prístup, ktorý sa odráža v každom projekte, ktorý sme doteraz realizovali. Sme hrdí na to, čo robíme, a vieme, že naša práca má vplyv na každodenný život ľudí.

Preto sme sa rozhodli tieto princípy zhrnúť v novej vizuálnej identite. Práve dnes sa tešíme, že vám môžeme ukázať našu novú tvár. Vizuál so sebou nesie posolstvo zodpovednosti k životnému prostrediu a zároveň výzvu pre nás samých neustále sa zlepšovať a nachádzať nové spôsoby, ako prinášať svetlo do vašich priestorov.

Cieľom našej novej vizuálnej identity je posilniť našu značku, vystúpiť z davu a jasne komunikovať naše hodnoty s našimi vernými zákazníkmi a dôveryhodnými dodávateľmi. Postupne budeme integrovať nový dizajn do všetkých aspektov našej značky, od lepiacich pások či vizitiek až po našu webovú stránku.

Dúfame, že naša nová identita odzrkadľuje to, čo sme dosiahli doteraz, a zároveň nás inšpiruje na nové úspechy v budúcnosti.

Za tím spoločnosti FREYALED,

Lucia Chochlíková,
konateľ

This site is registered on wpml.org as a development site.