Dopyt

Máte otázku? Zanechajte nám odkaz.

21. mája 2023

Fotovoltické panely skladom

Máme pre vás novinku – do nášho portfólia sme zaradili nový produkt, a to solárny panel Trinasolar VERTEX S. Jedná sa o monokryštalický solárny panel s dvojitým sklom a čiernym rámom. Tento fotovoltický článok má vďaka inovatívnej technológii Multi-Busbar naozaj vysokú účinnosť. Predstavuje efektívne riešenie premeny slnečného žiarenia na elektrickú energiu. Poďme sa na neho pozrieť bližšie a predstavme si jeho hlavné parametre a výhody.

Solárny panel vysokovýkonný Trinasolar VERTEX S

VYSOKOVÝKONNÝ

Trinasolar VERTEX S poskytuje vysoký výkon aj pri zhoršených svetelných podmienkach. Maximálna úroveň výkonu je 410 Wp, s toleranciou 0 ~ +5 W. Vďaka pokročilej technológii Multi-busbar (technológia viacerých prípojníc) a dvojitému sklu dokáže tento solárny panel efektívne zachytávať slnečné lúče, zabezpečuje nižší sériový odpor a lepšiu izoláciu článku. Jeho účinnosť je preto naozaj vysoká – až 21,1 % .

UNIVERZÁLNY

Nízka hmotnosť a praktické rozmery panelu zabezpečujú jednoduchú inštaláciu a univerzálnosť jeho využitia. Môžete ho osadiť na strechu svojho rodinného domu, svoje miesto si však nájde aj na strechách väčších obchodných či priemyselných budov – predstavuje univerzálne riešenie pre domáce i komerčné využitie. Vďaka svojej váhe a rozmerom je vhodný na rôzne druhy striech, hodí sa aj na strechy s nízkou nosnosťou.

ODOLNÝ

Ide o fotovoltický panel s vysokou pevnosťou a mechanickou odolnosťou, ktoré sú garanciou dlhodobej životnosti. Dvojité sklo dokáže odolávať vzniku mikrotrhliniek a škrabancov, ktoré často vznikajú pri inštalácii či zhoršených poveternostných podmienkach. Trinasolar VERTEX S je odolný voči nepriaznivému počasiu a rôznym typom látok (piesok, kyslý dážď, vysoká teplota či vlhkosť, soľná hmla, amoniak). Odoláva teplotám od -40 až do 85 C°.

SPOĽAHLIVÝ

Výhodou solárneho panelu Trinasolar VERTEX S je aj jeho pomalá degradácia výkonu. V prvom roku predstavuje 1 %, v ďalších rokoch len 0,4 %. Výrobca garantuje výkon na úrovni 87,4 % v časovom horizonte 30 rokov prevádzky solárneho panelu. Jeho kvalita a vysoká miera spoľahlivosti nám umožňuje poskytnúť vám záruku na produkt až 25 rokov a záruku na úbytok výkonu až 30 rokov.

 → Pozrite si tiež:

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Každý projekt naceňujeme namieru podľa potrieb vášho priestoru. Nechajte si vypracovať cenovú kalkuláciu našimi špecialistami.

Tomáš Krúžek

obchodno-technický zástupca
(+421) 910 270 599
(+421) 32 286 14 84
led@freyaled.com