Služby


V spoločnosti FREYA Slovakia kladieme dôraz na individuálnu orientáciu na zákazníka. Náš zákazník pre nás nie je faktúra, číslo objednávky ani balík peňazí. Je to človek, ktorý hľadá riešenie pretrvávajúceho problému a požaduje zmenu súčasného stavu k lepšiemu. Preto sa vždy snažíme nájsť tú najvýhodnejšiu alternatívu: zabezpečiť mu rýchlu návratnosť jednorazovej investície, dlhodobú výraznú úsporu nákladov a vysokú kvalitu osvetlenia.

Našej filozofii neprispôsobujeme len výber dodávateľov, výrobcov a výsledných produktov, ale aj ponúkané služby.

Obhliadka na mieste

Obhliadka na mieste

Každému zákazníkovi a záujemcovi o nami predávané produkty sa snažíme vytvoriť riešenie na mieru. Z fotiek, opisu a nákresov síce môžeme vyčítať technické parametre, rozmiestnenie a stav súčasného osvetlenia, no radšej sa spoliehame na vlastné oči a skúsenosti. Tie totiž často nájdu využiteľné spôsoby a priestory aj tam, kde plány končia.

Návrh optimálneho riešenia

Návrh optimálneho riešenia

Priamo počas obhliadky na mieste vám ponúkneme návrh riešenia, ktoré by pre vás bolo najvýhodnejšie, našu víziu a inšpiráciu. Samozrejme, niekedy ich môže byť aj viac. Bližšie vás informujeme o výhodách či nevýhodách výsledného návrhu, o použiteľnosti produktov, ich výrobcoch či technológii, ktorú využívajú, prípadne vám ich prinesieme na ukážku a poskytneme k nim prospekty.

Svetelno-technický projekt

Svetelno-technický návrh

Po obhliadke pre vás vypracujeme svetelno-technický návrh v celosvetovo uznávanom a používanom programe DIALux, ktorý ponúka realistické vizualizácie svetelných riešení. Precízne narába s najnovšími údajmi zo sveta svetelných technológií, no najmä pracuje objektívne. Budete si teda môcť overiť, či je nami navrhnuté riešenie pre vás naozaj to najvýhodnejšie. Program nám tiež pomôže získať správnu úroveň osvetlenia, ktorá najviac zodpovedá vašim požiadavkám a priestorovým podmienkam. Niekedy napríklad poukáže na to, že intenzitu svetelného toku by bolo vhodné zvýšiť, alebo naopak, znížiť. Na požiadanie vám v programe môžeme vytvoriť viacero alternatívnych riešení. 

Dodávka a inštalácia

Dodávka a inštalácia

Inštaláciu navrhovaného svetelného riešenia a samotných svietidiel vám vieme zabezpečiť podľa potreby. Pokiaľ však máte vlastný elektromontážny tím, alebo si viete inštaláciu zabezpečiť sami iným spôsobom, môžeme dohodu obmedziť na dodávku svietidiel. K dispozícii však máte aj možnosť osobného odberu v sídle našej spoločnosti. 

Financovanie

Financovanie

Sme si vedomí toho, že počiatočná investícia do kvalitného LED osvetlenia nie je malá položka. Práve preto všetkým našim zákazníkom ponúkame možnosť využiť individuálny plán financovania, ktorý je vytvorený na mieru a zohľadňuje potreby konkrétneho projektu i finančné možnosti klienta. V rámci tohto plánu sa vždy pokúšame nájsť riešenie, ktoré by bolo z platobného hľadiska pre zákazníka najvýhodnejšie: prispôsobíme výšku jeho splátok, naplánujeme postupnú výmenu osvetlenia, zohľadníme návratnosť investície či veľkosť objednávky... Osvetlenie môžeme zrekonštruovať aj pri nulovej investícii zo strany zákazníka a on ho začne splácať až v momente, keď jeho používaním začne šetriť.

Ak máte záujem o kvalitné LED svietidlá a využitie nášho plánu financovania alebo chcete o tejto službe zistiť viac informácií, ozvite sa nám. Radi vám poradíme a odpovieme na prípadné otázky.

Záručný a pozáručný servis

Záručný a pozáručný servis

Hoci na výber svietidiel i dodávateľov máme prísne kritériá a spolupracujeme s renomovanými spoločnosťami, vždy musíme rátať s možnosťou, že sa vyskytne chyba produktu alebo jeho súčiastky. Preto vám na všetky produkty, ktoré u nás zakúpite, poskytneme záručný i pozáručný servis. V prípade potreby tiež zabezpečíme náhradné diely alebo kompletný produkt priamo od výrobcu alebo dodávateľa. Aj vďaka vlastným skúsenostiam však dôverujeme spoľahlivosti svietidiel z našej ponuky. Preto pevne veríme, že uvedené servisné služby nebudete musieť nikdy využiť.

Ďakujeme, že dávate prednosť kvalite

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a pri návrhu riešenia zohľadňujeme parametre osvetľovaných priestorov.

Máte otázku? ×