Dopyt

Máte otázku? Zanechajte nám odkaz.

3. februára 2014

Napísali o nás Turnianske noviny

Článok o OMS Truck Tour v Turnianskych Novinách

V januárovom vydaní Turnianskych novín bol zverejnený rozhovor s Michalom Chochlíkom o akcii ELT 2013 (European Lighting Tour 2013), ktorú sme zorganizovali v spolupráci so spoločnosťou OMS:

 

Bola prezentácia firmy OMS prístupná celej verejnosti alebo bola smerovaná iba určitému okruhu ľudí? Nešlo zrejme o prezentáciu zameranú čisto pre našu obec, ale cieľom bol širší záber smerovaný zástupcom viacerých konkrétnych obcí.

Na prezentáciu firmy OMS boli pozvaní hlavne predstavitelia obcí a miest: starostovia a poslanci. To bola hlavná cieľová skupina prezentácie. Zúčastnilo sa aj niekoľko našich obchodných partnerov s ktorými spolupracujeme. Cieľom prezentácie nebolo osloviť „okoloidúcu verejnosť“. Prostredníctvom OMS trucku sme sa chceli „pochváliť“ našou spoluprácou s firmou OMS, prezentovať zástupcom obcí možnosti rekonštrukcie verejného osvetlenia, načrtnúť úspory ktoré je možné rekonštrukciou dosiahnuť a predstaviť možnosti jeho financovania.

Kto prezentáciu v našej obci zorganizoval?

Prezentáciu zorganizovala FREYA Slovakia s.r.o. s podporou OMS spol. s.r.o.

Ako bol prezentovaný návrh prijatý zástupcami našej obce?

Stretli sme sa pozitívnymi ohlasmi od viacerých zúčastnených, aj od predstaviteľov našej obce.

Je reálne prítomná úvaha, že by v blízkej budúcnosti naše ulice osvecovali LED svietidlá? 

Reálna šanca je, záleží však na konkrétnych prepočtoch návratnosti pre obec a hlavne od spôsobu financovania.

Aké všetky výhody LED osvetlenia vás v rámci našej obce napadajú?

Úspora energie s lepšou efektivitou osvetlenia (pri správne naprojektovanom osvetlení je možné dosiahnuť rovnomerné osvetlenie ulíc – bez „čiernych miest“ a úsporu nákladov, ktorá môže byť oproti aktuálnemu riešeniu až 50-60%). Nižšie náklady na údržbu – LED osvetlenie má životnosť minimálne 20 rokov, preto obec ušetrí na nákladoch na výmenu „vypálených žiariviek“ v konvenčnom osvetlení. Menej spotrebovaného CO2.

V akom vzťahu sú spoločnosti FREYA Slovakia a OMS, ak v nejakom sú?

Spoločnosť OMS je výrobca LED osvetlenia a spoločnosť FREYA Slovakia je jedným z partnerov spoločnosti OMS a zabezpečuje predaj produktov OMS a podporu zákazníkom.

Autor: Bc. Adriana Juríčková

Viac sa o tejto akcii dozviete priamo z článku, alebo na našom blogu.

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Každý projekt naceňujeme namieru podľa potrieb vášho priestoru. Nechajte si vypracovať cenovú kalkuláciu našimi špecialistami.

Tomáš Krúžek

obchodno-technický zástupca
(+421) 910 270 599
(+421) 32 286 14 84
led@freyaled.com