Nové svietidlá v našej ponuke

Rozšírili sme sortiment svietidiel

LED verejné osvetlenie VANDA

Do portfólia našich produktov pribudlo hneď niekoľko noviniek. Kategóriu verejného osvetlenia ozvláštnilo svietidlo VANDA, ktoré je dostupné v rôznych príkonoch a s rôznymi uhlami vyžarovania podľa potrieb zákazníka. Jeho hlavnou prednosťou je vysoká kvalita za prijateľnú cenu.

Kategóriu priemyselného osvetlenia doplnilo svietidlo IVICA, ktoré je zaujímavé svojím vysokým merným výkonom – až 190 lm/W. Novinkou sú tiež odolné svietidlá PEGAS a PERUN, ktoré sú výnimočné dlhou živnotnosťou a svojou cenou. 

O osvetlenie reklamných plôch, billboardov či bigboardov sa postarajú LED reflektory FLOYD a FIONA V.

LED priemyselné svietidlo IVICALED priemyselné svietidlo PEGASLED priemyselné svietidlo PERUNLED reflektor FLOYDLED reflektor FIONA V

Ponuku našich LED panelov ozvláštnili hneď tri novinky. LED panel PRIUS, PYTA a LORETA, ktoré sú vhodné na osvetlenie kancelárskych či obchodných priestorov.

Podhľadové svietidlá rozšíril LED dowlight DITA – ideálne riešenie osvetlenia predajní, kancelárií, recepcií a iných verejných priestranstiev.

Zaujímavým kúskom v našej ponuke je LED lineárne svietidlo LOTA, ktoré svieti zhora i zdola. Ak hľadáte náhradu za lineárne fluorescenčné žiarivky T5 a T8, možno Vás zaujme LED linárne svietidlo LIVIA prijateľné aj svojou cenou.

LED panel PRIUSLED panel PYTALED panel LORETA LED downlight DITA LED lineárne svietidlo LOTALED lineárne svietidlo LIVIA

Mysleli sme aj na osvetlenie a značenie únikových východov, a preto sortiment doplnilo LED núdzové svietidlo NATASHA a NORIPoslednou novinkou je LED senzorové svietidlo SENZO II, ktoré je možné vďaka triede krytia IP 65 umiestniť aj do exteriéru.

LED núdzové svietidlo NORI LED núdzové svietidlo NORILED senzorové svietidlo SENZO II

Ak Vás niektorá z noviniek zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme Vám s výberom vhodného svietidla.

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a pri návrhu riešenia zohľadňujeme parametre osvetľovaných priestorov.

Máte otázku? ×