Aktualizovali sme sortiment našich produktov

Nové produkty v našej ponuke

Jednou z našich hlavných priorít je prinášať kvalitné a moderné produkty, ktoré idú s dobou a využívajú najnovšie technológie. Práve preto sa už niekoľko mesiacov venujeme sortimentu našich produktov, ktorý sa snažíme zostaviť tak, aby produkty vyhovovali kritériám, ktoré sme si stanovili:

  • svietivosť svietidiel
  • kvalita komponentov
  • dizajn

Z našej ponuky sme tak vyradili niektoré staršie produkty, ktoré už nespĺňali naše očakávania a nahradili ich novými - technologicky vyspelejšími.

Senzorové svietidlo SHELL

Novinky v senzorových svietidlách

Z vyššie uvedených dôvodov sme z ponuky vypustili senzorové svietidlá s PIR senzorom a nahradili ich novými svietidlami SHELL a SENZO s mikrovlnným senzorom. Mikrovlnný senzor sa nám osvedčil ako optimálnejšie riešenie pre osvetlenie chodieb a schodísk v bytových domoch a spoločných priestoroch. Citlivejšie reaguje na pohyb a sníma ho aj v uhloch, v ktorých by ho PIR senzor nebol schopný zaznamenať. 

Priemyselné svietidlo IVA

Priemyselné a lineárne svietidlá

Zmenám sa nevyhli ani priemyselné a lineárne svietidlá, ku ktorým pribudlo zopár nových, zaujímavých kúskov. Sústredili sme sa hlavne na vyššie svietivosti, ktoré budú schopné spĺňať náročné požiadavky zákazníkov v tomto sektore. 

Našimi favoritmi sú lineárne svietidlo LEONA a priemyselné svietidlo IVA. :-)

LED panely

Panely a downlight svietidlá

Aj pri svietidlách zabudovateľných do sadrokartónu došlo k viacerým zmenám. Technologicky najviac pokročili LED panely, pri ktorých sa výrazne zlepšili parametre (výkon lm/W, záruka). Pri niektorých verziách došlo i k poklesu cien. 

V zálohe máme pripravených zopár ďalších špecialít, ktoré budeme postupne zverejňovať. :-)

 

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a pri návrhu riešenia zohľadňujeme parametre osvetľovaných priestorov.

Máte otázku? ×