Úsporné lineárne osvetlenie pre výrobné haly a sklady

Aplikácie

LED lineárne svietidlá slúžia ako náhrada za trubicové svietidlá bežne používané na osvetlenie priemyselných priestorov, hál, skladov, chodieb, nákupných centier, parkovacích domov a garáží. Nevyužívajú lineárne fluorescenčné žiarivky (tzv. neónky) ako ich konvenčný predchodca, LED čipy sú integrované priamo v svietidle spolu s predradníkom. 

Osvetlenie priemyselnej haly v Partizánskom

Realizácia: Osvetlenie výrobnej haly v Partizánskom - použité riešenie: LED lineárne svietidlá LENA

Viac o realizácii 

Výhody LED lineárnych svietidiel pre priemysel

Nižšie náklady a dlhšia životnosť

Pri použití LED lineárnych priemyselných svietidiel môžete ušetriť nemalé čiastky – úspora na nákladoch dosahuje podľa spôsobu použitia až 60 % oproti konvenčnej alternatíve. Úspora elektrickej energie tvorí najpodstatnejšiu zložku. Okrem nej ušetríte aj na nákladoch na údržbu a výmenu nefunkčných svetelných zdrojov, ktorej sa pri tomto type svietidiel zbavíte. Dlhá doba fungovania svietidiel (životnosť až 50 000 – 100 000 hodín) taktiež prispieva k úspore vašich nákladov.

Bezúdržbové riešenie

Vďaka použitiu moderných LED lineárnych priemyselných svietidiel nie je potrebné pravidelne vymieňať nefunkčné, blikajúce alebo bzučiace neónky. Neónky, teda lineárne fluorescenčné žiarivky, sú síce lacnejším riešením, je však pre ne charakteristická nižšia efektívnosť, kratšia životnosť a prejavy ako bzučanie, blikanie či prehrievanie sa. Taktiež majú veľakrát problém s okamžitým štartom. LED lineárne svietidlá tieto nedostatky eliminujú.

Kvalita svietidiel

Kvalitný predradník a LED čipy osadené na hliníkovom chladiči vytvárajú spolu funkčný celok. Polykarbonátové telo svietidla tvoria výlučne bezpečné materiály. Vďaka saténovému difúzoru špeciálne vyvinutému pre LED technológiu je zabezpečená výborná účinnosť svietidla a rovnomernosť rozptýlenia svetla.

Počas prevádzky nevznikajú problémy s blikaním, oneskoreným štartovaním či vysokofrekvenčným rušením. Svietidlá sú odolné voči častému zapínaniu/vypínaniu a kolísaniu napätia v sieti. Predĺžená záruka 3 − 5 rokov je dôkazom použitia starostlivo vybraných komponentov. 

LED lineárne svietidlo LENALED lineárne svietidlo LENA

Cena svietidiel

Ceny jednotlivých produktov sú stanovené individuálne pre konkrétny projekt. K dodávke svietidiel vieme zabezpečiť aj montáž a odborné zapojenie. 

Kontaktujte nás a vyžiadajte si cenovú ponuku. 

Odoslať nezáväzný dopyt 

Vypracujeme vám riešenie na mieru

Ku každému projektu pristupujeme individuálne a pri návrhu riešenia zohľadňujeme parametre osvetľovaných priestorov.

Máte otázku? ×